Katarzyna Fabjaniak z Hill+Knowlton Strategies w jury Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności – Dubai Lynx 2017

Katarzyna Fabjaniak z Hill+Knowlton Strategies w jury Międzynarodowego Festiwalu Kreatywności – Dubai Lynx 2017

Opublikowany

Katarzyna Fabjaniak, Group Account Director z Hill+Knowlton Strategies, jako jedyna przedstawicielka z Polski zasiądzie w jury 11. edycji Dubai Lynx – jednego z najważniejszych konkursów branży komunikacji na świecie, będącego częścią Lions Festivals.

Dubai Lynx to najważniejsze tego typu wydarzenie w regionie Bliskiego Wschodu oraz Afryki Północnej. Jego twórcami są organizatorzy prestiżowego Cannes Lions i Eurobest Awards.

W dniu dzisiejszym zostały ogłoszone nazwiska 57 specjalistów z całego świata, którzy zasiądą w jury konkursu. W kategorii PR będzie to siedmiu reprezentantów największych światowych agencji public relations. Wśród nich Katarzyna Fabjaniak, Group Account Director z Hill+Knowlton Strategies.

”Dubai Lynx to synonim kreatywności. Tu w trakcie festiwalu spotkają się najlepsi eksperci komunikacji z całego świata. To zaszczyt dołączyć do tego prestiżowego grona. Fascynujące będzie zderzenie kreatywnych podejść firm i marek, które choć łączą te same cele, funkcjonują często w zupełnie odrębnych kulturach” – mówi Katarzyna Fabjaniak, Group Account Director, Hill+Knowlton Strategies.

Konkurs organizowany jest we współpracy Międzynarodowym Stowarzyszeniem Reklamy (IAA) oraz przy wsparciu Dubai Media City (DMC). Gala finałowa oraz wręczenie nagród „Lynx” odbędzie się 8 marca 2017 w Dubaju. Więcej informacji: http://www.dubailynx.com

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Katarzyna Fabjaniak.jpg

grafika | 8,83 MB

Pobierz
Picture_Dubai Lynx.png

grafika | 22,9 KB

Pobierz