Hill+Knowlton Strategies wzmacnia kompetencje Public Affairs
Hill+Knowlton Strategies wzmacnia kompetencje Public Affairs

Hill+Knowlton Strategies wzmacnia kompetencje Public Affairs

Opublikowany

Do zespołu agencji Hill+Knowlton Strategies dołączył Jarosław Sutarzewicz, który objął stanowisko Senior Advisor w dziale Public Affairs. 

Jarosław Sutarzewicz to doświadczony specjalista ds. public affairs i komunikacji z administracją publiczną. Jako Senior Advisor będzie wspierał klientów Hill+Knowlton Strategies w budowaniu relacji z sektorem publicznym oraz współtworzeniu strategii z zakresu public policy i advocacy.

Bezpośrednio przed dołączeniem do zespołu agencji Hill+Knowlton Strategies pracował jako szef protokołu w ambasadzie USA w Warszawie. Był odpowiedzialny za kontakty placówki z przedstawicielami rządu i sektora prywatnego. Posiada szeroką wiedzę na temat polskiej sceny politycznej oraz praktykę w realizacji skomplikowanych projektów międzysektorowych.

Wcześniej, w Polskim Funduszu Kapitałowym, Jarosław Sutarzewicz koordynował projekt wdrożenia portalu B2B oferującego rozwiązania offsetowe dla sektora obronnego.

Jarosław Sutarzewicz jest ekspertem w dziedzinie protokołu dyplomatycznego i etykiety w biznesie. Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Jaros_aw_Sutarzewicz_HK.jpg

grafika | 4,73 MB

Pobierz