H+K poprowadzi działania komunikacyjne Shell Polska  
H+K poprowadzi działania komunikacyjne Shell Polska  

H+K poprowadzi działania komunikacyjne Shell Polska  

Opublikowany

Agencja Hill+Knowlton Strategies podpisała kontrakt z Shell Polska – polskim oddziałem globalnej grupy firm energetycznych i petrochemicznych.

Zespół H+K Strategies zajmuje się realizacją kompleksowych działań komunikacyjnych Shell Polska z zakresu Retail oraz External Relations. Agencja jest odpowiedzialna za relacje z mediami, prowadzenie biura prasowego oraz wsparcie przy bieżących projektach marketingowych. H+K zapewni również doradztwo w zakresie prowadzenia mediów społecznościowych.

- Współpraca z Hill+Knowlton Strategies cieszy nas przede wszystkim ze względu na szerokie doświadczenie H+K w doradztwie komunikacyjnym dla dużych międzynarodowych korporacji. Oczekujemy, że poprzez kompleksowe działania z zakresu Public Relations, agencja pomoże nam jeszcze bardziej wzmocnić świadomość marki Shell na polskim rynku – komentuje Wojciech Winkler, rzecznik prasowy Shell Polska.

Za realizację projektu po stronie H+K Strategies będą odpowiedzialne: Katarzyna Fabjaniak-Czerniak (Group Account Director), Weronika Ukleja (Senior Account Executive) oraz Hanna Żurek (Junior Account Executive).

                                                                Informacje

Shell Polska Sp. z o.o. działa w Polsce od 1992 roku. Działalność firmy obejmuje biznes Retail - sieć stacji i sklepów Shell, łącznie ponad 420 obiektów w całym kraju oferujących pełną gamę usług od sprzedaży paliwa przez myjnie po punkty gastronomiczne i karty paliwowe euroShell, środki smarne a także program lojalnościowy - Shell ClubSmart.  Z początkiem 2013 roku na rozwijający się rynek lotniczy w Polsce wkroczył biznes Shell Aviation. Od 2013 r. Shell Energy Europe Ltd. działa, jako jeden z pierwszych podmiotów zagranicznych na rynku hurtowego obrotu gazem. W Zabierzowie koło Krakowa od 2006 roku działa Shell Business Service Centre, które jest jednym z największych centrów operacji dla biznesu działających w Polsce i zarazem jednostką, która wyróżnia się w kraju pod względem zaawansowania wykonywanych zadań i kompetencji pracowników.

Hill+Knowlton Strategies Poland to jedna z wiodących agencji public relations w Polsce oferująca szeroki zakres usług doradczych z zakresu: komunikacji korporacyjnej, CSR, public affairs, komunikacji wewnętrznej, komunikacji marketingowej, Digital PR i nowych mediów oraz zarządzania informacją w sytuacji kryzysowej. Prowadzi także szkolenia medialne i kryzysowe dla osób odpowiedzialnych za komunikację i sprawy korporacyjne. Agencja jest obecna w Polsce od 1998 r. O rynkowej pozycji H+K świadczą liczne nagrody zdobyte w prestiżowych konkursach branżowych, m.in. Sabre Awards, Cannes PR Lions, European Excellence Awards, Złote Spinacze, Protony i nagrody Impactor.

Hill+Knowlton Strategies jest jedną z największych firm public relations na świecie, założoną w 1927 roku w Cleveland, Ohio. Obecnie w strukturach firmy pracuje ponad 2000 pracowników w 88 biurach, w 46 krajach na całym świecie. Hill+Knowlton Strategies Poland jest członkiem założycielem Związku Firm Public Relations.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Logo_Shell_H_K.jpg

grafika | 83,4 KB

Pobierz