H+K Strategies rozpoczyna współpracę z polskim oddziałem LR Health & Beauty 
H+K Strategies rozpoczyna współpracę z polskim oddziałem LR Health & Beauty 

H+K Strategies rozpoczyna współpracę z polskim oddziałem LR Health & Beauty 

Opublikowany

Agencja Hill+Knowlton Strategies będzie odpowiedzialna za kompleksowe działania komunikacyjne dla LR Health & Beauty Polska – polskiego oddziału międzynarodowej marki suplementów i kosmetyków sprzedawanych w systemie MLM. 

Do zadań H+K Strategies należy opracowanie oraz implementacja strategii komunikacji marki. Co więcej, zespół H+K będzie realizował działania z zakresu employer brandingu oraz komunikacji produktowej. Agencja została wybrana w drodze przetargu.

Za bezpośrednią realizację projektu H+K będzie odpowiadać: Katarzyna Fabjaniak (Group Account Director) oraz Kaja Żurawiecka (Account Assistant).

Informacje

LR Health & Beauty Polska to wiodącą firma sprzedaży bezpośredniej w Europie, której polski oddział mieści się w Katowicach. Jej zakres działalności obejmuje: dystrybucję wysokiej jakości suplementów diety, luksusowych kosmetyków do pielęgnacji i makijażu, perfum oraz urządzeń kosmetycznych. Firma stanowi część założonego w 1985 roku w Niemczech globalnego koncernu LR Health & Beauty, który posiada swoje oddziały w 28 krajach. Marka współpracuje z: międzynarodowymi gwiazdami: Brucem Willisem, Karoliną Kurkovą czy Guido Maria Kretschmerem, niezależnymi ośrodkami badawczymi – Dermatest, IASC, Fresenius oraz z markami samochodowymi: Mercedes oraz Opel.

Hill+Knowlton Strategies Poland to jedna z wiodących agencji public relations w Polsce oferująca szeroki zakres usług doradczych z zakresu: komunikacji korporacyjnej, CSR, public affairs, komunikacji wewnętrznej, komunikacji marketingowej, Digital PR i nowych mediów oraz zarządzania informacją w sytuacji kryzysowej. Prowadzi także szkolenia medialne i kryzysowe dla osób odpowiedzialnych za komunikację i sprawy korporacyjne. Agencja jest obecna w Polsce od 1998 r. O pozycji rynkowej H+K świadczą liczne nagrody zdobyte w prestiżowych konkursach branżowych, m.in. Sabre Awards, Cannes PR Lions, European Excellence Awards, Złote Spinacze, Protony czy nagrody Impactor.

Hill+Knowlton Strategies jest jedną z największych firm public relations na świecie, założoną w 1927 roku w Cleveland, Ohio. Obecnie w strukturach firmy pracuje ponad 2000 pracowników w 88 biurach, w 46 krajach na całym świecie. Hill+Knowlton Strategies Poland jest członkiem założycielem Związku Firm Public Relations.

Więcej informacji na: www.hkstrategies.plKopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

LR_logo_firmy.jpg

grafika | 47,3 KB

Pobierz