H+K Strategies dla firmy Wienerberger oraz marek znajdujących się w jej portfolio
H+K Strategies dla firmy Wienerberger oraz marek znajdujących się w jej portfolio

H+K Strategies dla firmy Wienerberger oraz marek znajdujących się w jej portfolio

Opublikowany

Agencja Hill+Knowlton Strategies podpisała kontrakt z Wienerberger – polskim oddziałem wiodącego producenta ceramicznych materiałów budowlanych.

Od początku września br., zespół H+K Strategies zajmuje się realizacją kompleksowych działań komunikacyjnych firmy Wienerberger z zakresu PR korporacyjnego oraz produktowego. Agencja jest odpowiedzialna m.in. za relacje z mediami, prowadzenie biura prasowego oraz wsparcie przy lokalnej edycji konkursu Brick Award.
 
Za realizację projektu po stronie H+K Strategies jest odpowiedzialny dedykowany zespół działu Corporate Practice.

Wienerberger - obecna na rynku polskim od 1995 roku firma jest częścią globalnego koncernu Wienerberger AG, towarzyszącego budującym inwestorom od 1819 roku. Połączenie prawie 200 letniej tradycji z najnowocześniejszymi technologiami powoduje, że od wielu lat zajmuje na polskim rynku pozycję lidera jakości i innowacji. Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania do budowy domu, pozwalające na prowadzenie inwestycji według najwyższych standardów: ceramiczne cegły konstrukcyjne i pustaki stropowe Porotherm, dachówki ceramiczne Koramic oraz cegły klinkierowe Terca. Misją Wienerberger jest tworzenie nowoczesnego budownictwa, przyjaznego dla środowiska i zdrowia mieszkańców.

Hill+Knowlton Strategies Poland to jedna z wiodących agencji public relations w Polsce oferująca szeroki zakres usług doradczych z zakresu: komunikacji korporacyjnej, CSR, public affairs, komunikacji wewnętrznej, komunikacji marketingowej, Digital PR i nowych mediów oraz zarządzania informacją w sytuacji kryzysowej. Prowadzi także szkolenia medialne i kryzysowe dla osób odpowiedzialnych za komunikację i sprawy korporacyjne. Agencja jest obecna w Polsce od 1998 r. O rynkowej pozycji H+K świadczą liczne nagrody zdobyte w prestiżowych konkursach branżowych m.in. Cannes PR Lions, European Excellence Awards, Sabre Awards, Złote Spinacze i nagrody Impactor.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Wienerberger_logo.jpg

grafika | 33,4 KB

Pobierz