Hill+Knowlton Strategies skoordynuje działania dla Huawei w regionie CEE i Nordyków
Hill+Knowlton Strategies skoordynuje działania dla Huawei w regionie CEE i Nordyków

Hill+Knowlton Strategies skoordynuje działania dla Huawei w regionie CEE i Nordyków

Opublikowany

Warszawskie biuro regionalne Huawei na Europę Centralną i Skandynawię podjęło współpracę z H+K Strategies, które przejęło obowiązki koordynacji regionalnych działań PR. 

Głównym zadaniem H+K jest koordynacja pracy 13 lokalnych agencji PR w ścisłej współpracy z lokalnymi managerami ds. marketingu.

H+K Strategies w ramach współpracy z Huawei odpowiada za kreację i realizację strategii kampanii produktowych, tworzenie treści oraz koordynację monitoringu mediów i raportowania.

Za realizację projektu po stronie H+K Strategies będą odpowiedzialni: Katarzyna Fabjaniak (Group Account Director), Krzysztof Rygiel (Senior Associate), Małgorzata Wesołowska (Senior Associate), Kamil Ściana (Associate) oraz Marta Zienkiewicz (Social Media & Influencer Marketing Manager).

Informacje

Hill+Knowlton Strategies Poland to jedna z wiodących agencji public relations w Polsce oferująca szeroki zakres usług doradczych z zakresu: komunikacji korporacyjnej, CSR, public affairs, komunikacji wewnętrznej, komunikacji marketingowej, Digital PR i nowych mediów oraz zarządzania informacją w sytuacji kryzysowej. Prowadzi także szkolenia medialne i kryzysowe dla osób odpowiedzialnych za komunikację i sprawy korporacyjne. Agencja jest obecna w Polsce od 1998 r. O rynkowej pozycji H+K świadczą liczne nagrody zdobyte w prestiżowych konkursach branżowych, m.in. Sabre Awards, Cannes PR Lions, European Excellence Awards, Złote Spinacze, Protony i nagrody Impactor.

Hill+Knowlton Strategies jest jedną z największych firm public relations na świecie, założoną w 1927 roku w Cleveland, Ohio. Obecnie w strukturach firmy pracuje ponad 2000 pracowników w 88 biurach, w 46 krajach na całym świecie. Hill+Knowlton Strategies Poland jest członkiem założycielem Związku Firm Public Relations.

Więcej informacji na: www.hkstrategies.pl

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

HK_Strategies_zdj_cie.png

grafika | 2,23 MB

Pobierz